Gerb. LŽHIS nariai

 

   Atliekant LŽHIS ženklo įteisinimo procedūras iš Teisingumo ministerijos ir Valstybinio patentų biuro gavome atsakymus, jog dabar naudojamas  Sąjungos ženklas neatitinka Prekių ženklų įstatymo reikalavimų, todėl nuspręsta jo neregistruoti. Pagal heraldikos reikalavimus Gediminaičių stulpai negali būti užteršti kitais objektais, o LŽHIS ženkle šalia Gediminaičių stulpų yra įkomponuotas geodezinio matavimo prietaisas, vaizduojami drenažo vamzdžiai. Komisija nusprendė, kad tai nėra pagarbus Lietuvos istorinio nacionalinio simbolio naudojimas.

  Atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir Patentų biuro reikalavimus LŽHIS taryba skelbia konkursą naujam Sąjungos ženklui sukurti.

  Pageidautina, kad naujasis LŽHIS ženklas atitiktų iki šiol naudoto ženklo formą, charakterį ir spalvinius sprendimus. Ženkle neturi būti  naudojama valstybinė simbolika. Ženklo eskizus PDF, JEPG, BMP ar TIFF formatu prašome siųsti el. paštu lzhis_@hotmail.com. Iškilus klausimams skambinti tel. 8-614 34 230.

 Pasiūlymų laukiame iki 2016 m. gegužės 2 d. Galutinį sprendimą LŽHIS tarybai priims ir konkurso nugalėtoją-ženklo autorių paskelbs profesinės dienos metu – 2016 m. birželio pirmąjį šeštadienį.

 

LŽHIS prezidentas