Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga (toliau – Sąjunga)  pratęsia geriausio 2014 – 2015 metų hidrotechnikos suprojektuoto ar pastatyto statinio konkursą ir geriausio žemėtvarkos planavimo dokumento konkursą  iki 2015.05.18.

Konkurso vykdymo tikslas – skleisti gerosios patirties idėjas tarp Sąjungos narių geriausio suprojektuoto ar pastatyto hidrotechnikos statinio konkurso, išsiaiškinti, viešinti ir įvertinti geriausius projektus, apdovanoti specialistus, įstaigas ar specialistų grupes.

Pridedami  patvirtinti Sąjungos tarybos 2015-01-21 posėdyje Hidrotechnikos sekcijos konkurso nuostatai ir Zemetvarkos sekcijos konkurso nuostatai.

Konkurso nuostatuose nurodytą medžiagą nuo 2015 m. vasario 02 d. iki 2015 m. gegužės mėn. 18 d. asmenys, turintys teisę rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, t. y. ne tik Sąjungos nariai, gali pateikti į Sąjungos buveinę adresu Universiteto g. 10-227, Akademija, Kauno r. Detalesnės informacijos dėl dokumentų pateikimo galima kreiptis pas Loretą Grigaitienę telefonu – (8-37) 752260.

Konkursų nugalėtojų darbai bus pristatomi žemės tvarkymo specialistų kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, Sąjungos profesinės šventės metu, informacija apie juos bus skelbiama Sąjungos internetiniame puslapyje ir žurnale „Žemėtvarka ir hidrotechnika“. Konkurso nugalėtojai Sąjungos profesinės šventės metu bus apdovanoti Sąjungos diplomais ir Sąjungos ar rėmėjų prizais.

  

Sąjungos taryba