Hidrotechnikos sekcijos KONKURSAS

 

Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga (toliau – Sąjunga)  skelbia geriausio 2015 – 2016 metų hidrotechnikos suprojektuoto ar pastatyto statinio konkursą.

 Konkurso vykdymo tikslas – skleisti gerosios patirties idėjas tarp Sąjungos narių geriausio suprojektuoto ar pastatyto hidrotechnikos statinio konkurso, išsiaiškinti, viešinti ir įvertinti geriausius projektus, apdovanoti specialistus, įstaigas ar specialistų grupes.

Pridedami  patvirtinti Sąjungos tarybos 2016-02-19 posėdyje Hidrotechnikos-sekcijos-konkurso-nuostatai.

 Konkurso nuostatuose nurodytą medžiagą iki 2016 m. gegužės mėn. 1 d. galima pateikti į LŽHIS buveinę adresu Universiteto g. 10-227, Akademija, Kauno r. (tel. pasiteiravimui: dėl dokumentų pateikimo – (8-37) 752260, Loreta Grigaitienė; konkurso organizavimo klausimais –Algirdas Kazlauskas – mob. 8 698 71 075.

Konkursų nugalėtojų darbai bus pristatomi specialistų kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, Sąjungos profesinės šventės metu, informacija apie juos bus skelbiama Sąjungos internetiniame puslapyje ir žurnale „Žemėtvarka ir hidrotechnika“. Konkurso nugalėtojai Sąjungos profesinės šventės metu bus apdovanoti Sąjungos diplomais ir Sąjungos ar rėmėjų prizais.

 

Sąjungos taryba